deviataa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
deviataa

výpis stredných škol, staršie časti testu MONITOR, diskusie o stredných školách, základy psychológie a pedagogiky
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 eriček-cukriček

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
cukricek15




Počet príspevkov : 1
Age : 31
Registration date : 06.09.2008

eriček-cukriček Empty
OdoslaťPredmet: eriček-cukriček   eriček-cukriček EmptyPo september 08, 2008 10:15 pm

flower no tak čawte....mam 15 chodim na GJK...tuto skolu neodporucam Very Happy....mam rada kamaratow,chalanow,akcie a tak..inak som strasna narciska....nemam rada falosnych a namyslenych ludi Smile...ale inak mam perfektny smiech kto ma pozna wie:D....a mam rada istu dedinu....LOWCE....spytajte sa admina ten wam powie wiac :-P....do kostola nechodim,pit nepijem ani nefajcim...ale inak som uplne normalna baba,ktora sa snazi žit pre kazdu sekundu a kazdy okamih je pre mna dowodom na skusenie niecoho noweho :-P...a som antitalent do compow:-*....a zboznujem zabawu cmaq cmaq flower
Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 54
Age : 31
Mesto v ktorom bývaš : Zlaté Moravce :)
Registration date : 07.08.2008

eriček-cukriček Empty
OdoslaťPredmet: odpoved na cukrik   eriček-cukriček EmptyUt september 09, 2008 10:35 pm

cukricek15 napísal:
flower no tak čawte....mam 15 chodim na GJK...tuto skolu neodporucam Very Happy....mam rada kamaratow,chalanow,akcie a tak..inak som strasna narciska....nemam rada falosnych a namyslenych ludi Smile...ale inak mam perfektny smiech kto ma pozna wie:D....a mam rada istu dedinu....LOWCE....spytajte sa admina ten wam powie wiac :-P....do kostola nechodim,pit nepijem ani nefajcim...ale inak som uplne normalna baba,ktora sa snazi žit pre kazdu sekundu a kazdy okamih je pre mna dowodom na skusenie niecoho noweho :-P...a som antitalent do compow:-*....a zboznujem zabawu cmaq cmaq flower
No to je strasne este aj na mojom fore ma bude provokovat a potom sa vsetci budu cudovat preco som sa obesil affraid eriček-cukriček 692284
Návrat hore Goto down
http://deviataa.creare-forum.com
 
eriček-cukriček
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
deviataa :: Predstavte SA-povinne pre registrovanych uzivatelov-
Prejdi na: